Logo
Franchise- Tavadatavuk
FRANCHISE BİLGİ HATTI

+90 850 304 82 82

FRANCHISE BAŞVURU FORMU
Franchise Tanıtım

DÜŞÜK KURULUM MAALİYETLERİ

Franchise bedelinden inşaata, masa sandalyeden zücaciyeye kadar tüm maliyetleri sizin adınıza en uygun koşullara getirdik.

YUKSEK KAZANÇ

Yatırımınızın karşılığını geri alabilmeniz için yüksek ciro ve devamlılık politikalarımızla yatırımınıza birlikte yön veriyoruz.

KAZANDIRAN ÜRÜN MAALİYETLERİ

Sektördeki tüm tecrübemizle ürün maliyetlerini olabildiğince düşük ve sabit tutup para kazanmanızı sağlıyoruz.

YÜKSEK PRESTİJ

Köklü ve Tanınmış markamız ile sektöre girerek uzun yıllardan itibaren sektörde edindiğimiz tecrübe ve birikimleri, kalitemizi, mutluluk veren lezzetlerimizi temsil ederek her geçen gün büyüyen ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

FRANCHISE SÜRESİ

1- BAŞVURU
Hemen yukarıdaki formu doldurarak, ya da franchise hattımızı arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Uzman franchise yöneticimiz 1-2 iş günü içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

2- ONAY SÜRECİ
Başvurunuzu detaylıca gözden geçirdikten sonra onaylayıp sizinle tanışmak için bir randevu ayarlayacağız.

3- BİZİ KEŞFEDİN
İlk toplantımızda Üretim tesisimizi, menülerimizi, konseptimizi, ve en önemlisi firmamızı size tanıtarak ortaklığımızın uygunluğuna birlikte karar vereceğiz.

4- SÖZLEŞME
Karşılıklı olarak mutabık kaldıktan sonra Franchise sözleşmemizi imzalayacağız.

5- LOKASYON ANALİZİ VE PROJELENDİRME
Sözleşmeyi takiben, uzman ekibimizle yatırım düşündüğünüz bölge analizini yaparak size en uygun yeri seçecek ve yeri projelendirerek kurulum maaliyetlerini çıkaracağız.

6- İNŞAAT VE EĞİTİM SÜRECİ
İnşaat sırasında gerekli personellerin temini ve eğitimi konusunda size destek olacağız. Personel desteğimiz açılış sırasında da devam edecek.